Egy újabb tanuló munka a Hellebrandt Judit Torta Iskolából.
Dupla magas az alaptorta, amire már csak egy kis átmérőjű emeletet tettünk. A cukormasszából készült magnólia mérete nincs arányban a torta méretével. Modernségre törekedve tudatosan túlméreteztük a virágot. Azt hiszem alkalmazhattunk volna kisebb fő virágot is, esetleg több töltő virággal kiegészítve, de így nem tudtuk volna azt a design-beli feszültséget elérni, ami miatt a torta fiatalosan “edgy”-vé, mondhatnánk, meghökkentővé válik.
Ez a torta egy olyan gondolatbeli, romantikus, kissé hagyományőrző menyasszonynak készült, aki büszkén vállalja modern egyéniségét amellett, hogy kötődést érez a tradíciók iránt. Lágy és kedves de feltűnően nőies.
Ami remek ebben a designban, hogy rendkívűl jól variálható. Idősebb hölgynek, szülinapra, champagne színben, bronz díszítéssel, kisebb virággal nagyon elegáns lenne. Fekete alapon arany? Hmmm….!
.jpg)
.jpg)
Dupla magas és 10 cm magas polisztirol demo tortaformákat beszerezhettek nálunk, ITT.