Régen jelentkeztem blog beírással de azért a napjaim többnyire hasznosan telnek. Szerintem az álmodozásnak, tervezgetésnek is megvan a helye a napi “Muszáj! Fontos! Elmaradhatatlan! Kötelező!” teendők között, így mondhatjuk, hogy nem lopom a napot.
Sok a sikerélményem is mostanában. Egy kis társaság jár hozzám rendszeresen, akik egyre szebben, egyre pontosabban dolgoznak. Ügyességüket csak szorgalmuk múlja felül és ezt az egyet nem tudnám tanítani.
Bemelegítésül egy monogrammos tanuló munka. Úgy ahogy van, kézi munka az egész.
.jpg)